Leden 2013

Dendísek a Emička

31. ledna 2013 v 19:22 | lps-eliska |  SB (Spřátelené Blogy)
Musela jsem Dendíska a Emičku smazat ze svých SB. Mrzí mě to, byly to dobré blogerky a měly skvělý blog, ale přesto že jsme SB, můj blog VŮBEC nenavštěvovali a nechodili ke mně a já jim před
dny napsala že je asi smažu. Další den, před šesti dny jsem napsala, že pokud se mi do 6ti dnů neozvou, smažu je. Dnes je to již 6 dnů od mé výzvy, takže je mažu. Je mezi mými SB víc takových které na můj blog vůbec nechpdí, ale já jim ještě dám šanci ;)

LPS Výzo

31. ledna 2013 v 18:49 | lps-eliska
Už vím co dostanu za výzo od babičky a dědečka :) Každé nám (mně a sestře) koupili 2 LPS :D To je žůžo!!! Prýma! Od doričů dostau 2 stovky a do babičky s dědečkem dva Lpsky, moc se už těším. A vím kteří to budou:


a bphužel má Anabelka, kterou už mám. Právě se s dědou dohadujeme, jestli by ji do toho obchodu nezašli vyměnit za jiného lpska :-/ Vím proč nám každé koupili dva :) Protože jeden stojí 50,- tak nám každé koupili dva a utratili 200, jinak by za nás obě utratili 400 ;) jeden LPS=99,- dříve, nyní 49,- Kč :D Jsem zvědavá ak to dopadne.

Za belskovku pro Lpsaci :)

31. ledna 2013 v 15:06 | lps-eliska |  Bleskovky
foto upravil zdarma na www.pizap.comBleskovka

31. ledna 2013 v 9:25 | lps-eliska |  Bleskovky
1.Co jsi měl/a na výzo?
2.co dostaneš za výzo?
3.Jakého máš nejnovějšího lps(posledního co sis naposled koupil/a)?
4. kolik máš blogů? O čem?
5. Máte teď pololetní prázdniny?
6. zavřeli vám školu kvůli epidemii chřipek?

Beru každého, vyplňujte do 5. 2. 15:00 hodin

Výzo

31. ledna 2013 v 9:19 | lps-eliska |  Moje LPS(články,novinky,zážitky)
Tak co jste měli na výzo? Z tří předmětů ze sedmi jsem měla 2, jinak samý 1 ! Dokonce i z fyziky! Samotnou mě to překvapilo. No a co za výzo dostanu? Mamka říkala že nám každé (mně a sestře) dá 200,- a já už vím co si koupím. Možná bych to měla nejdřív rozvážit, ale levnější už to neseženu. Dráčik je svatý obchod, nebe slev, doslova! Blythe panenku se zvířátkem tam mají jen za 149 kdežto jinde by je měli i za 400! Takže toho využiju a koupím si jednu z mých vysněných, srnčí panenku a pojmenuju ji Bonnie (Boný)

Navíc budu mít i slevovou kartičku která platí při nákupu nad 200 a ségra si taky bude kupovat blythe, takže dostaneme slevu. Taťka ale říkal že to není při každém nákupu nad 200 ale jen při nějakých příležitostech nebo jen někdy nebo co... tak doufám že tu slevu dostaneme :)

Nikdo sem nechodí :(

31. ledna 2013 v 9:10 | lps-eliska |  Blog
Nevím čím to je, ale i když mám spoustu SB, SKORO nikdo sem nechodí. Chodí sem jednou za čas lps anik, lpsaci, Veru a taky hodně Lilinka a Kiki, ale já znám mnohem víc blogerek které dřív můj blog navštěvovali jako o život. LPS-tery se přestěhovala a i přesto k ní chodí např. maggie lps, ale ke mně ne a taky jsem jí o svém stěhování psala a mám to i na "starém" blogu. A Katty, která ani blog nemá, si mě našla i když byl můj "starý" blog pozastavený. Nevím čím to je, ten kdo mě najít chce, mě najde, ten kdo ne, na můj blog nechodí :((((((((( Jsem ale vděčná aspoň těm, kteří sem chodí a nezapoměli na mě .

Nový LPS

31. ledna 2013 v 8:38 | lps-eliska |  Moje LPS a domečky
Ahojky, mám nového LPSska :) Včera jsem si koupila LPS překvápko a byl tam zrovna ten, který je vyjímečný! Nevím čím, jestli je nějaký zvláštní nebo je jich na světě málo nebo se v překvápku moc neobjevuje, každopádně já ho měla :D Je to tento rozkošný panda, pojmenovala jsem ho Matýsek, Matějíček :


Omlouvám se uživateli, kterému tyto fotky patří, jiné jsem nenašla a své přidám až později, potom tyto odstraním, slibuju.

Png pudlíčka :)))

27. ledna 2013 v 19:35 | lps-eliska |  Obrázky
Tenhle pudlík se mi moooc líbí a mám ho i jako avatara a kdybych ho někde viděla, koupím si ho za jakoukoli cenu!!!!! :DDDD