Hádka, už je to tu zase!

19. ledna 2013 v 14:22 | lps-eliska |  Moje LPS(články,novinky,zážitky)
TENTO ČLÁNEK JE STARÝ
Někdy je výhodné mít sestru, někdy raději chcete bratra a naopak. Když máte sestru a obě sbíráte LPS, hooodněkrát se stane, že chcete toho stejnýho. Co teprve když ani jedna nechce ustoupit a hádají se kvůli němu. Kdyby to byl kluk, nemusím vůbec nic řešit a chtít co se mi líbí, protože ho to nezajímá. Bohužel...... Náhodou když jsem byla malá a mamka řekla že čeká mimino, chtěla jsem brášku. Pořád jsem myslela že budu mít malýho bráchu a hrozně se těšila až se narodí. Pro mě to měl být kluk. Stal se pravý opak. Se sestrou se POŘÁD hádáme a zrovna včera jsme projížděly internet a ona zahlédla jednu MOC hezkou panenku blythe s mravenečkem. Obě zároveň jsme řekly "Tu chci!" Ona začala řvát "Ne, já ji viděla první! Já ti ji ukázala! Já ji viděla! Já ji chci!" Tak jsme se začaly hádat.... Každá jsme si spočítala kolik si přejeme blythe a počítaly jsme i ty co máme(každá jednu) a ona napočítala 8 a já jen 7. Mimochodem jsou to tyto:
No a ona napočítala 8. Abychom jich měly stejně, tak bych si měla vybrat nějakou která by to vyrovnala, ale nemusím. Mně by nevadilo že by jich měla víc, ale tady jde o tu možnost! Vybrala jsem si samozřejmě tu mravenčí:
LPS - BLYTHE - PANENKA SE ZVÍŘATKEM A DOPLŇKY
No ale ona se hned rozbulela a já řekla:"Ale je to fér, můžu si vybrat jakou chci!" a ona:"ale já ju chcu taky!" Tak já to mám těžký. Fakt mi nemáte co závidět. Kéž bych ji mohla mít :-(
 


Komentáře

1 LpsStar LpsStar | E-mail | 28. března 2014 v 21:05 | Reagovat

Tak byste si ji půjčovali navzájem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama