Duben 2013

PONY OBRÁZEK

30. dubna 2013 v 20:31 | lps-eliskaツ |  Obrázky

Opičení

30. dubna 2013 v 20:30 | lps-eliskaツ |  Ostatní
Už jste viděli tu reklamu na Lissy Magic Pony? Jsou skoro stejní jako Filly poníci, jen jsou trošku jinak vyzdobení. Lidi už nemají co by vymýšleli, tak se opičí po jiných nápadech, jen je jinak upraví a přejmenují. Takže kopií Filly jsou Magic Pony, neříkám že nejsou hezcí, celkem roztomilí :) Možná si nějakého koupím, např. tohohle:

A Dále tu máme Pinxy Pets, což jsou podle mě kopie Zoobles. Vypadají podobně, v reklamě mají podobné okolí a pozadí, podobné hračky a doplňky a hýbou různými částmi těla, taky mrkají a jsou to takoví robůtci. Zkrátka upravení a přejmenovaní Zoobles. Opět se nezlobím, jen říkám že nemám ráda kopírování cizích myšlenek, to je vše. Ale jsou taky roztomilí, i když zooblíky jsem nikdy nesbírala. V každém obrázku je video.

Můžete začít hlasovat

30. dubna 2013 v 20:20 | lps-eliskaツ |  Elis píše...
Tak jsem už objevila fotečku lpska MaggieMaii do mé soutěže. Za chvíli mi začíná Ordinace takže už stihnu napsat jen tohle a pokusím se dopsat článek, na který se chystám už 3 dny.Rozpačitý Jméno lpska jsem nezjistila takže jsem napsala jen Maggie. Jména která jsou v uvozovkách jsou jména majitelů, kteří jméno lpska neuvedli. Zbytek jsou lpsci. Anketa byla tím pádem dokončena, soutěžící jsou všichni a můžete začít! Shánějte si hlásky a přeji všem mnoho štěstí :))))Líbající

Članek s anketou --ZDE--

Májová bleskovka+tradice

30. dubna 2013 v 19:52 | lps-eliskaツ |  Bleskovky
Tradice
Na 1. Máje se říká, že by měla být holka políbena pod rozkvetlou třešní. Jenže zítra je zrovnas volno a navíc nemám kým být políbena :-( A tak jsem vám připravila malou bleskovku:
Bleskovka:
1. V jakém měsíci je den 1. Máje?
2. V jakém měsíci rostou nejvíc květiny?
3. Co se staví na den 1. Máje?
4. Máte zítra volno? Už víš, co budeš dělat?
5. Je pro tebe Máj/ ten měsíc.... něčím vyjímečný?
6. Tvá oblíbená květina?
7. Byl/a jsi na pálení čarodějic?
8. Kolik máš momentálnš lps/mlp?
9. Kolik si jich přeješ?
10. Slaví tví lps/mlp taky pálení čarodějnic?
11. Máš někoho, kdo tě políbí(vyjímka rodiny)?

Diplom:
fotografie editoval zdarma na www.pizap.com

Vtipy

30. dubna 2013 v 19:41 | lps-eliskaツ |  Vtipy
1.Jde čarodějnice a spadne do díry, kolem které jde černoch. "Když mě vytáhneš, splním ti 3 přání!" Zaskřekala čarodějnice. "Dobře, chci být bílý, štíhlý a chci aby na mě holky letěly." Odpověděl černoch. Čarodějnice pronesla kouzlo: "Čári mári, kůří nožka, ať je z tebe bílá vložka!"

2. Víte proč blondýna leze v obchodě po regálu nahoru? Hledá vysoké ceny!

3. Kdo spadne z paneláku dřív? Bruneta nebo Blondýna? Bruneta-blondýna se nejdřív zeptá na cestu.

4. Slečna stojí v tramvaji, která najednou prudce zabrzdí a ona spadne do klína sedícímu mladíkovi.
Slečna se okamžitě omlouvá: "Promiňte, já si myslela, že už stojí."
Načež mladík odpoví: "Je mi líto, to jsou klíče."

5. Ve škole mají děti za úkol přivést zvířátko a ukázat třídě, co umí. Kačenka přivedla kočku a ukázala, jak si umí koulet s klubíčkem. Honzík dává pokyny pejskovi, přičemž při pokynu "utíkej" pes uteče a Honízk ho jde hledat. Pepík přinesl Hada a jednou s ním zatočil a praštil o lavici. "Teda Pepiku, co to má být?" řekla učitelka."Počkat, ještě jednou..." řekl a zatočil a mrskl s ním o lavici znovu. "Pepíku, tohle je týrání zvířat!" "Ještě počkat..." zamumlal Pepík a roztočil hada po třetí. Ten při třetí ráně zasyčel: "sssssssssskákal pessssssss přezzzzzzzzz ovesssssssss......."

6.Víte, proč má Chuck Norris plnovous?
Protože žádná žiletka není tak ostrá.

7.Manžel se ptá manželky: "Koupila by sis boty, kdybys neměla nohy?"
"No samozřejmě, že ne!"
"Tak proč si kupuješ podprsenku?
8. V Betlémě sedí v chlévě panna Marie a pečuje o Jezulátko. Na druhém konci místnosti pracuje Josef.
Vtom přicházejí Tři králové. Jak vstupují do dveří ten poslední, černý se praští o futro a zakleje: "Ježíši Kriste, to byla pecka."
Marie zdvihne hlavu od Jezulátka, otočí se k Josefovi a povídá:
"Ježíš, to je hezké jméno. A ne pořád Hugo, Hugo."


Sraz s Lps-Tery

29. dubna 2013 v 17:04 | lps-eliskaツ |  Elis píše...
Tak s Tery jsem si před chvílí volala a půjdem, teda pojedem spolu jezdut na kole různě po vesnici :D Nemůžu se dočkat :)))

Další výlet se blíží

29. dubna 2013 v 15:57 | lps-eliskaツ |  Elis píše...
Tento týden se s Tery chystáme zase do města. Obě si tam koupíme vysněné panenky winx a budeme si s nimi snad ještě ten den hrát, i když to už asi nestihnem. Chystáme se ve středu, čtvrtek nebo pátek. Pokud nebude ve středu zavřeno a pokud nás nebudou čekat nějaké testy. Já si koupím Laylinku a Tery Flóru :))))) Layla bude mít URČITĚ nějakou moc, jak to chce Tery nevím. A taky musejí mít nepřítele ;-)


Puding

29. dubna 2013 v 15:53 | lps-eliskaツ |  List přání
Zítra ve vaření ve škole vaříme puding, mňam! Beru jedno mléko a čokoládu. Ostatní berou další mléko, zmrzku, piškoty, puding a šlehačku. Bude pistáciový. Nemůžu se dočat! Zmrzky si dám asi jen trochu ale určitě si dám piškoty, čoko a šlehačku :PZamluvený křečík

28. dubna 2013 v 17:48 | lps-eliskaツ |  Elis píše...
Ta kamarádka Terka má dva křečky a je to pár a holka čeká miminka(asi) :))) Takže jsem si u ní už jedno zamluvila. Teď jen přesvědčit mamku. Kdybych sehnala u babičky to terárko kde byla dřív Oskárka(achatina, jež umřela) měla bych křečka i jeho dům za darmo. Pak bych mu koupila jen dvě misky, kolotoč a domeček :) Stejně myslím, že mi to mamka nedovolí a taťka UŽ VŮBEC NE :( Ale budu to zkoušet. Teď se jdu učit na dějepis a němčinu


Podezřelá se nepovedla :(((((

28. dubna 2013 v 17:23 | lps-eliskaツ |  Elis píše...
Ahojky, tak jsem asi před hodinou přišla od té kamarádky, u které jsem spala. Na Podezřelou jsme se dívaly od začátku do konce a Terku to bavilo. Dokonce se dívala moje mamka! Napsala mi sms že se dívá taky a je to napínavé tak ať se pěkně vyspím. No, bylo to super. Fallynin, Dory i Sářin hlas jsem odhadla dobře, ale zdálo se mi, že Bianca ho když jsem se dívala minulý rok, měla jiný. Taky tam bylo pár zvuků, které jsou v orginále slyšet, utlumených. Např. když Sára na konci než uřmřela a utíkala před Fallyn, jak otevřela dveře, to nebylo slyšet. Taky když zabily Dory, bylo slyšet jak nohama šoustají v kamíncích a tady ne. Ale to není to nejhorší. Dědovi se to nepodařilo nahrát!!!!!!! Když jsem se to dozvěděla strašně mě to zaskočilo. Nebrečela jsem, ale je mi to STRAŠNĚ líto!!!!!! Nikde ten film neseženu, NIKDE! Ani česky, jen anglicky a to bez titulků! Ta jejich telka vzala jen titulky (ve vysílání jsu skryté) a navíc nepatřily k tomu filmu ale k té verzi z roku 1998!!!!!! Strašně moc mě to mrzí, teď už podezřelou uvidím nejdřív příští rok PlačícíPlačícíPlačícíPlačící