Únor 2014


Jsem zpět z lyžáku

15. února 2014 v 11:36 | Eliツ |  Elis píše...
Takže kde žačít... asi tam že jsem tady :( Mrzí mě že to tak rychle uteklo, klidně bych tam zůstala (samozřejmě ne sama) ještě další týden. Nejdřív jsem si myslela že to bude nuda.... Jak si na lyžáku můžeš užít nejvíc srandy, když se jen lyžuje? Už jsem to pochopila :))) Celý týden byl pro mě moc příjemný, užila jsem si ho, sblížila jsem se se skvělýma lidma se kterýma bych se ve škole jen tak do řeči nedala a nerozuměla si s nimi :) Sblížila jsem se trošku víc i se svou PlačícíPlačícíPlačící Bylo mi z toho zle i od žaludku. Prostě jsem zažila strašný šok a potřebuju se z toho teď nějaký čas vzpamatovávat. Budu tu událost teď horko těžko rozdýchávat a oklepávat se z toho. Každopádně.... včerejší Valentýn byl pro mě nejhorší den v životě....Mám pocit, že už nemám žádné nervy, včera všechny zmizely a nic z dobrých pocitů nezbylo. Všechna nálada ta tam. Dnes jsem byla celý den zasmušelá, ospalá a nehovorná.
Omlouvám se že vás tady tím otravuju.....


Lyžák

10. února 2014 v 10:04 | Eliツ

PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK

Dnes jedu na lyžařský kurz, se svou třídou a třídou Lps-Tery... Jak to tak vypadá, já a jedna moje nejlepší kamarádka jsme jediné holky od nás co jedou na lyžích (bože, co na těch boardech všichni mají?? :/ ) No a možná budu v družstvu začátečníků s mou <3 Každopádně budu v začátečnících, na lyžích jsem stála jednou a stejně už sjem to všechno zapomněla :PPP Naše třídy tam jedou společně...... Nevím co očekávat a tak to neřeším, nic si nepředstavuju, o ničem nesním, ať pak nejsem zklamaná.... Jinak budu v družstvu s více lidma, ale žádnýma o jaký bych nějak extra stála :((( No, budu se s tím musert smířit... během pár dnů stejně postoupím do pokročilých ;)


Nový křeček!!!

6. února 2014 v 13:37 | Eliツ |  Moje zvířátka

PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK

Máme další přírůstek do rodiny :))) Včera jsme byli nakupovat a jelikož nám před pár měsíci umřel Juliínek, chtěli jmse si koupit nového. Jenže to bylo každý den "zítra, zítra, zítra..." , jenže byl problém v tom, že nikde neměli miminka. Žádné maličké křečíky... samé dospělé cvalíky :D A tak jsme se smířili s tím, že nový bude až na jaře. Ale včera jsme museli do zverimexu koupit papání pro naše dvě morčecí slečinky, Belušu a Megušu :PPP Já se šla první podívat na křečíky... něco mi říkalo, že dneska tam budou, dneska už jo.... Něco mě tam táhlo. A byli tam. Asi 20 maličkých šedých mláďátek.